EME Aero już po raz piąty wzięło udział w biegu Poland Business Run

Biegamy, pomagamy!

Bieg Poland Business Run stanowi flagowe wydarzenie organizowane przez fundację o tej samej nazwie. Od wielu lat wspiera ona osoby z niepełnosprawnościami ruchowymi, po amputacjach oraz po mastektomii.

Wydarzenie cieszy się ogromną popularnością; tak wielką, że nawet wybuch pandemii w 2020 roku nie powstrzymał uczestników od wzięcia udziału! To właśnie wtedy organizatorzy wprowadzili nową formułę biegu wirtualnego, który pozwala zawodnikom biec z dowolnej lokalizacji na świecie.

Bo razem możemy więcej

W EME Aero kierujemy się nie tylko pasją do lotnictwa, ale także solidarnością, wsparciem i empatią. Dlatego zgodnie z tradycją, przyłączyliśmy się już po raz piąty do akcji Poland Business Run. Pokazujemy też, że nasza firma łączy siły nie tylko na płaszczyźnie biznesowej. Jako członek Doliny Lotniczej, czujemy się bowiem zobowiązani, by wspierać społeczność tak, jak potrafimy najlepiej – razem.

W grupie siła!

Podczas biegu napędzały nas silne sportowe emocje. W akcji wystartował aż 180 członków naszego zespołu! Część pobiegła indywidualnie, zgodnie z wirtualną formułą biegu, a część spotkała się wspólnie, by zmierzyć się z dystansem i kibicować sobie nawzajem.

Dziękujemy wszystkim, którzy się do nas przyłączyli. Jesteśmy dumni, że po raz kolejny mogliśmy wnieść cegiełkę i pomóc osobom z niepełnosprawnościami. Jak widać, solidarność i empatia mają ogromną moc sprawczą!