Poznaj nas bliżej

Jedno z największych i najnowocześniejszych na świecie centrów serwisowania silników lotniczych Pratt & Whitney typu GTF

icon
Czytaj więcej
Nasza historia

Firma rozpoczęła działalność operacyjną w 2020 roku, jednak początki organizacji sięgają grudnia 2017 roku. Wtedy udziałowcy podpisali akt założycielski EME Aero. Pół roku później rozpoczęłą się budowa zakładu, rekrutacje, szkolenia oraz kształtowanie kultury organizacyjnej. W ciągu dwóch lat stworzyliśmy zaawansowany technologicznie obiekt oraz wyszkoliliśmy setki specjalistów.

Dziś firma zatrudnia prawie 700 osób, a docelowo stan zatrudnienia przekroczy 1000 pracowników.

Teraz i Ty możesz być jednym z nich!

12.2017 – Podpisanie aktu założycielskiego firmy przez udziałowców: Lufthansa Technik i MTU Aero Engines.

03.2018 – Wybór lokalizacji pod budowę zakładu i zakup działki w Jasionce koło Rzeszowa.

06.2018 – Rozpoczęcie budowy zakładu serwisowego.

09.2018 – Uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod budowę zakładu EME Aero.

12.2019 – Ukończenie budowy i start działalności operacyjnej. Przyjęcie pierwszego silnika w zakładzie.

04.2020 – Ukończenie pierwszej naprawy dla klienta.

08.2021 – Kolejny silnik w portfolio EME Aero. Certyfikacja LBA dla obsługi PW1500G.

03.2022 – Ukończenie setnej wizyty serwisowej.

04.2022 – Pierwszy silnik PW1500 opuszcza zakład EME Aero.

Przyjęcie pierwszego silnika PW1900

Nasza misja, wizja i wartości

Praca napędzana pasją

Wierzymy, że tym co nas motywuje i napędza do działania jest pasja, dzięki której kształtujemy świat serwisowania silników lotniczych w kierunku doskonałości.

Zapewnienie najlepszej jakości oraz bezpiecznych i zdrowych warunków pracy to główne kryteria, którymi kierujemy się każdego dnia.

Nasze firmowe wartości, które zostały wybrane w drodze głosowania przez pracowników, tworzą oczekiwane sposoby postępowania oraz postawy, które każdy z nas stara się wdrażać na co dzień.

 

High Performance

Pełni pasji do działania chętnie stawiamy czoła codziennym wyzwaniom. Podejmujemy nowe zadania, które dzięki pełnemu zaangażowaniu nas wszystkich wnoszą nasz biznes na coraz wyższy poziom. Dbałość o najwyższą jakość oraz wzajemne zaufanie leżą u podstaw naszej współpracy.

Honest Responsibility

Bierzemy odpowiedzialność za to co robimy. Wdrażamy nowe rozwiązania i ulepszamy te obecne, by działać zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Na pierwszym miejscu stawiamy zawsze bezpieczeństwo. Dbamy o zachowanie pełnej transparentności i uczciwości.

Happy People

Praca zespołowa i wzajemny szacunek towarzyszą nam na co dzień. Nasza współpraca opiera się na zasadach fair play. Wiemy, że praca to nie wszystko, dlatego pamiętamy o zachowaniu właściwej równowagi pomiędzy życiem zawodowym, a życiem prywatnym.

Think Different

Kreatywność obecna jest w naszych codziennych działaniach. Wierzymy, że tylko dzięki otwartemu umysłowi możemy osiągnąć sukces. Podejmowanie nowych wyzwań i ciągłe poszerzanie swoich umiejętności pozwalają nam tworzyć innowacyjne rozwiązania, które zmieniają oblicze naszej firmy. 

Poznaj nasz zespół

Wierzymy, że to, co nas motywuje i napędza do efektywnego działania, to pasja, która łączy wszystkich pracowników EME Aero.

Kadra zarządzająca

Dr. Ulf Reinmöller

Dyrektor ds. Biznesu, Członek Zarządu

icon

CEO EME Aero od 1 października 2021 roku. Wcześniej, przez 19 lat,  związany z firmą Lufthansa Technik. Odpowiada za Obszar Biznesu, w tym m.in. Jakość, Test silnika, Finanse, IT ,  Zarządzanie zasobami ludzkimi, Obsługę klienta oraz  Lean Management.

Robert Maślach

Dyrektor ds. Operacyjnych, Członek Zarządu

icon

Związany z firmą EME Aero od 2018 roku. Poprzednio, przez ponad 10 lat, współpracował z firmą MTU Polska. Zarządza obszarem Operacyjnym, Technologią i Łańcuchem Dostaw, Czyszczeniem Chemicznym i Badaniami Nieniszczącymi.

Aleksandra Szafraniec

Dyrektor ds. Personalnych i Komunikacji

icon

Związana z firmą od marca 2018 roku, jako Dyrektor HR i Komunikacji.  Odpowiedzialna za rozwój zasobów ludzkich firmy, budowę procesów HR, strategię rozwoju pracowników   i obszar komunikacji. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe.

Artur Pawlica

Dyrektor Finansowy

icon

Zasilił szeregi EME Aero w marcu 2018 roku, obejmując stanowisko Dyrektora ds. Finansów. Poprzednio współpracował z MTU Polska oraz Pratt & Whitney Rzeszów. Piastował kilka kierowniczych stanowisk w finansach branży lotniczej.

Grzegorz Skiba

Dyrektor ds. Technologii

icon

Współpracę z EME Aero rozpoczął w listopadzie 2018. Początkowo obejmował stanowisko Kierownika ds. Inżynierii Produkcji. Nastepnie  awansował na stanowisko Dyrektora ds. Technologii. Wcześniej związany z branżą lotniczą.

Maciej Jagiełło

Dyrektor ds. Jakości

icon

Związany z EME Aero od 2019 roku. Początkowo jako Kierownik ds. Jakości i Certyfikacji, a obecnie jako Dyrektor ds. Zarządzania Jakością. Posiadający wieloletnie doświadczenie w branży lotniczej, w tym MRO.

Robert Firczyk

Dyrektor ds. Produkcji

Związany z EME Aero od blisko 2,5 roku. Wcześniej pełnił funkcję Test Cell Managera. Absolwent Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie oraz MBA. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe.

Grzegorz Ciepiela

Dyrektor ds. Łańcucha Dostaw

EME Aero to zespół ludzi pracujących na wspólny sukces

Wierzymy, że to, w jaki sposób pracujemy na co dzień oraz rozumiemy i prowadzimy naszą działalność, jest tak samo ważne, jak nasz sukces biznesowy.

Ambasadorzy

Poznaj naszych Pracowników.

icon
Zobacz, jak się u nas pracuje

Daniel

Inspektor ds. Przyjęć

Kamil

Inspektor Jakości

Krzysztof

Inżynier ds. Oprzyrządowania

Mariusz

Koordynator Konfiguracji Silnika i Dokumentacji Technicznej

Mateusz

Mechanik Silników Lotniczych

Mateusz

Specjalista ds. Jakości i Certyfikacji Komponentów

Mikołaj

Mechanik Silników Lotniczych

Emilia

Mechanik Silników Lotniczych

Piotr

Mechanik Silników Lotniczych

Przemysław

Inspektor ds. Testów Silnika

Tomasz

Inspektor NDT

Rozwijaj się w jednym z 13 obszarów.

Wyznajemy zasadę, że tylko zadowoleni, pełni pasji ludzie są w stanie efektywnie pracować, doskonalić się oraz wnosić wartościowy wkład w rozwój firmy. Wierzymy, że to, w jaki sposób wykonujemy naszą pracę oraz rozumiemy naszą działalność, jest tak samo ważne, jak nasz sukces biznesowy.

icon
Poznaj nasze działy

Czyszczenie, Procesy specjalne i Kontrola jakości

icon
Zobacz otwarte rekrutacje (5)

Demontaż i Montaż Silnika

icon
Zobacz otwarte rekrutacje (1)

Dział HR i Komunikacji

icon
Zobacz otwarte rekrutacje (1)

Obsługa Klienta & Fakturowanie

icon
Zobacz otwarte rekrutacje (1)

Płatny Program Stażowy

icon
Zobacz otwarte rekrutacje (1)
icon
Zobacz wszystkie rekrutacje