Masz ENGINE do lotnictwa?

Szukasz wyzwań i możliwości rozwoju? Dołącz do naszego zespołu!

icon
Czytaj więcej
Kogo szukamy?

Poszukujemy osób o zróżnicowanym doświadczeniu – zarówno otwartych na nowe wyzwania specjalistów, jak i poszukujących pierwszej pracy absolwentów.
Prowadzimy rekrutacje do obszarów operacyjnych (technicznych i produkcyjnych) oraz do działów administracyjnych & wsparcia biznesu.

W EME Aero stawiamy na ludzi

W EME Aero stawiamy na ludzi

Różnorodność prac sprawia, że każdego dnia mogę wykonywać odmienne, powiązane z moim stanowiskiem zadania. Po procesie szkoleń, zdobyciu doświadczenia, autoryzacji i osiągnięciu kolejnych szczebli rozwoju, dla chcących „więcej” istnieje możliwość spróbowania sił w wewnętrznych rekrutacjach. Ja pracę w EME zaczynałem jako Operator ds. Testów Silnika, a obecnie zajmuję stanowisko Inspektora ds. Testów.
Przemysław
Inspektor ds. Testów Silnika

W EME Aero stawiamy na ludzi

W EME Aero czuję się doceniany zarówno przez kierownictwo, jak i współpracowników. Jako młody pracownik wiem, że wiele mogę się tutaj nauczyć. Aktualnie kończę współfinansowane przez firmę studia zaoczne z zarządzania. Poza tym uczęszczam na zajęcia z języka angielskiego z native speakerem. Stawiam na rozwój osobisty i zawodowy, a praca w EME mi to umożliwia.
Daniel
Inspektor ds. Przyjęć

W EME Aero stawiamy na ludzi

Do działania napędza mnie pasja do tego, co robię oraz chęć ciągłego rozwoju w branży lotniczej. Dodatkową energię dają mi ludzie z zespołu i atmosfera, jaka tu panuje. Nigdy nie odczułam, że pracuję w „męskiej” branży, a jedynie w męskim towarzystwie. Jesteśmy młodym, zgranym zespołem i zawsze możemy na siebie liczyć, a to daje mi poczucie, że jestem we właściwym miejscu.
Emilia
Mechanik Silników Lotniczych

W EME Aero stawiamy na ludzi

Gdy zakład EME Aero był jeszcze na etapie budowy, świadczyłem tutaj pracę jako konsultant techniczny. Obserwowałem w tym czasie od środka rozwój i możliwości organizacji, co zaowocowało decyzją o podjęciu pracy już w wewnętrznych strukturach firmy. Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz mógł rozwijać swoje kompetencje, wyznaczać sobie cele i być częścią organizacji o wysokiej kulturze, EME Aero jest dla Ciebie.
Krzysztof
Inżynier ds. Oprzyrządowania

W EME Aero stawiamy na ludzi

EME Aero umożliwia mi rozwój w różnych kierunkach. Aktualnie korzystam z zajęć języka angielskiego oraz z platformy e-Tutor udostępnionej przez firmę. Biorę udział w szkoleniach technicznych oraz rozwijających umiejętności miękkie. Dodatkowo praca w gronie młodych, empatycznych osób sprawia, że uczymy się od siebie nawzajem. Nie bójcie się aplikować, nawet, jeśli nie macie doświadczenia. Warto spróbować.
Kamil
Inspektor Jakości

Ambasadorzy

Poznaj naszych Pracowników.

Daniel

Inspektor ds. Przyjęć

Kamil

Inspektor Jakości

Krzysztof

Inżynier ds. Oprzyrządowania

Mariusz

Koordynator Konfiguracji Silnika i Dokumentacji Technicznej

Mateusz

Specjalista ds. Jakości i Certyfikacji Komponentów

Mikołaj

Mechanik Silników Lotniczych

Emilia

Mechanik Silników Lotniczych

Przemysław

Inspektor ds. Testów Silnika

Tomasz

Inspektor NDT

Bądź na bieżąco z aktualnymi ofertami pracy

W związku ze zwiększaniem mocy serwisowych i poszerzaniem portfolio silników, rozbudowujemy nasze struktury oraz rozwijamy istniejące zespoły. Poznaj nasze działy i sprawdź otwarte rekrutacje do EME Aero.

icon
Poznaj nasze działy

Czyszczenie, Procesy specjalne i Kontrola jakości

icon
Zobacz otwarte rekrutacje (3)

Demontaż i Montaż Silnika

icon
Zobacz otwarte rekrutacje (1)

Obsługa Klienta & Fakturowanie

icon
Zobacz otwarte rekrutacje (1)

Płatny Program Stażowy

icon
Zobacz otwarte rekrutacje (1)
icon
Zobacz wszystkie rekrutacje

Benefity

Dlaczego warto z nami pracować? Sprawdź, co chcemy Ci zaoferować i jakie benefity czekają na Ciebie w EME Aero!

Stabilne zatrudnienie i długoterminowe perspektywy rozwoju

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pierwszą na okres minimum 12 miesięcy), przejrzystą ścieżkę kariery, długoterminowe perspektywy oraz szerokie możliwości rozwoju.

Profesjonalny onboarding

Przed rozpoczęciem pracy weźmiesz udział w cyklu szkoleń teoretycznych, praktycznych i językowych, które przygotują Cię do objęcia nowego stanowiska. Na dobry początek współpracy otrzymasz od nas specjalny pakiet powitalny.

Prywatna opieka medyczna

Z chwilą zatrudnienia każdy pracownik EME Aero zostaje objęty prywatną opieką medyczną, która umożliwia uzyskanie darmowej pomocy ze strony 23 różnych specjalistów. Za dodatkową opłatą możesz wykupić pakiet dla swojej rodziny.

Nauka języków obcych

Oferujemy dofinansowanie do kursu języka angielskiego. Możesz wybrać zajęcia grupowe lub indywidualne lekcje z lektorem. Zajęcia odbywają się w firmie, a ich częstotliwość i porę dostosujesz do swojego grafiku i planu dnia.

Ubezpieczenie na życie

W EME Aero możesz przystąpić do polisy ubezpieczeniowej i wybrać jeden z kilku wariantów ubezpieczenia. Oferta jest skierowana również do członków rodzin pracowników.

Dofinansowanie do posiłków

Oferujemy dofinansowanie do posiłków na stołówce pracowniczej. Każdego dnia mamy do wyboru zestawy obiadowe (mięsne, wegetariańskie oraz fit), zupy, sałatki i desery. Nasi pracownicy mają do dyspozycji nowoczesną stołówkę, przestronne aneksy kuchenne i pomieszczenia socjalne.

Elastyczny czas pracy

Pracując w systemie jednozmianowym, masz możliwość skorzystania z indywidualnego rozkładu czasu pracy i rozpoczynania swojego dnia w przedziale 6:00 – 10:00.

Ergonomia i komfort pracy

Oferujemy ergonomiczne wyposażenie miejsc pracy i pomieszczeń socjalnych. Na hali serwisowej pracujemy z nowoczesnymi podnośnikami do podwieszania silników lotniczych, a w części administracyjnej – przy biurkach z elektryczną regulacją wysokości.

Dofinansowanie do nauki i kursów

Inwestujemy w pracowników i ich rozwój – oferujemy specjalistyczne kursy, warsztaty oraz szkolenia, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Jeśli wyrazisz chęć kontynuowania nauki, możesz uzyskać dofinansowanie do różnych form kształcenia (np. studiów wyższych czy podyplomowych).

Dostęp do platformy MyBenefit

W EME Aero otrzymujemy dostęp do internetowej platformy z szeroką gamą świadczeń pozapłacowych. Sami decydujemy, na co przeznaczymy przekazane przez firmę środki. Do wyboru mamy m.in. Kartę Multisport, bilety do teatru i kina, czy vouchery do sklepów.

Imprezy okolicznościowe i integracyjne

Troszczymy się o work life balance i dobrą atmosferę w pracy, dlatego organizujemy imprezy okolicznościowe i dofinansowujemy spotkania integracyjne pracowników i ich rodzin.

Dofinansowanie do aktywności sportowych i hobbystycznych

W ramach wewnętrznej inicjatywy (Aktywności Grupowe),  każdy z pracowników może złożyć wniosek o dofinansowanie wybranych działań hobbystycznych i sportowych,  np. gokartów, zumby, jazdy konnej, czy siatkówki.

Pakiet relokacyjny

Jeśli w związku z rozpoczęciem pracy zmieniasz miejsce zamieszkania, możesz liczyć na pokrycie przez nas części kosztów przeprowadzki. Sfinansujemy koszt usługi transportowej oraz wypłacimy Ci dodatek relokacyjny na pokrycie zwiększonych kosztów utrzymania.

Przystanek autobusowy i parking rowerowy

Do dyspozycji pracowników EME Aero są trzy parkingi (z miejscami dla samochodów i motocykli) oraz stacja ładowania pojazdów elektrycznych. Tuż pod firmą znajduje się przystanek autobusowy i parking rowerowy.

Wewnętrzny Program Rekomendacji Pracowników

Poleć nam swojego znajomego, a jeśli rozpocznie pracę, otrzymasz dodatkowe punkty do wykorzystania na platformie benefitowej MyBenefit.

Praca w nowoczesnym i bezpiecznym zakładzie

Jako wspólne przedsięwzięcie międzynarodowych firm, czerpiemy z doświadczenia i fachowej wiedzy obydwu partnerów, dzięki czemu świadczymy usługi na światowym poziomie – spełniające najwyższe wymagania jakościowe oraz standardy bezpieczeństwa.

Unikalna kultura organizacyjna

Pracujemy w oparciu o współpracę, szacunek, zaufanie i partnerskie relacje. Kreujemy kulturę organizacyjną, która sprzyja rozwojowi i kreatywnej pracy. Troszczymy się o zdrowie, komfort i ergonomię pracy. Chętnie angażujemy się w inicjatywy na rzecz lokalnej społeczności i środowiska.

Proces rekrutacji

Jak wygląda proces rekrutacji w EME Aero i czego możesz spodziewać się na jego poszczególnych etapach?

Nie wstydź się, aplikuj!

Daj nam się poznać – wyślij do nas swoje CV w języku polskim i angielskim. Możesz zaaplikować na konkretne ogłoszenie lub przesłać CV na poczet przyszłych rekrutacji.

01

Porozmawiajmy

Po zapoznaniu z aplikacjami, kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami. Na tym etapie rozmawiamy o Twoim doświadczeniu i kwalifikacjach, dopytujemy o szczegóły dotyczące wykształcenia, Twoje oczekiwania i znajomość języka angielskiego.

02

Spotkajmy się

Kolejny etap to spotkanie, w którym uczestniczysz Ty, Twój przyszły przełożony i specjalista z działu HR. Podczas spotkania poznamy się lepiej i dowiesz się więcej o swojej przyszłej roli. Na niektóre stanowiska przewidziane są dodatkowe zadania testowe.

03

Witaj na pokładzie!

Po spotkaniu przekażemy Ci informacje zwrotne i decyzję. Wybranemu kandydatowi przedstawimy ofertę pracy i warunki zatrudnienia.

Witamy w gronie naszych Pracowników i do zobaczenia na onboardingu!

04

EME to MY

EME Festival 06.2023 - Integration event for all employees
EME Aero employees in futsal games of the Company League Rzeszów 05.2023
Quality Week - 05.2023
EME Aero Family Day - Piknik Rodzinny EME Aero [2022]
Poland Business Run [2021]
Biegi pracowników
Liga Firm [2021]
Zawody szybowcowe pracowników [2021]
Eko inicjatywy 2019

FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania

Aby przesłać swoje CV, uzupełnij i prześlij do nas formularz aplikacyjny powiązany z interesującą Cię ofertą. Aktualne oferty pracy znajdziesz tutaj. Jeśli w danym momencie nie prowadzimy rekrutacji na stanowiska, jakie Cię interesują, możesz wysłać do nas swoje CV na poczet przyszłych procesów rekrutacyjnych. Skorzystaj z formularza aplikacyjnego i prześlij swoje dokumenty za pośrednictwem tzw. „spontanicznej aplikacji”. Szczegółowe informacje na temat samego procesu rekrutacji i jego przebiegu znajdziesz tutaj.

Informacje na temat aktualnie prowadzonych procesów rekrutacyjnych znajdziesz tutaj. Jeśli w danym momencie nie prowadzimy rekrutacji na stanowiska, jakie Cię interesują, możesz wysłać do nas swoje CV na poczet przyszłych procesów rekrutacyjnych. Skorzystaj z formularza aplikacyjnego i prześlij swoje dokumenty za pośrednictwem tzw. „spontanicznej aplikacji”.

To zależy od stanowiska, na jakie aplikujesz. Poszukujemy osób o zróżnicowanym doświadczeniu zawodowym – zarówno otwartych na nowe wyzwania zawodowe specjalistów, jak i absolwentów kierunków technicznych. Konkretne oczekiwania względem kandydatów są wyszczególnione w każdej z ofert pracy.

Początki pracy w EME Aero to intensywny program szkoleniowy obejmujący szkolenia techniczne, merytoryczne i językowe. Szkolenia trwają od kilku tygodni do kilku miesięcy, w ich trakcie nabędziesz niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną. Jeśli więc nie posiadasz wcześniejszego doświadczenia zawodowego – bez obaw, wszystkiego Cię nauczymy.

W zależności od stanowiska, oczekujemy od Ciebie znajomości języka angielskiego na poziomie min. A2/B1. Praca na stanowiskach operacyjnych zakłada codzienny kontakt m.in. z dokumentacją techniczną w języku angielskim. W przypadku niektórych stanowisk, które przewidują kontakt z anglojęzycznymi osobami, wymagana jest bardzo dobra/biegła znajomość języka angielskiego.

Początki pracy w EME Aero to intensywny program szkoleniowy. Obejmuje on m.in. kilkutygodniowe szkolenia językowe, w trakcie których podniesiesz swoje kompetencje językowe oraz poznasz słownictwo techniczne (którego znajomość będzie potrzebna m.in. w pracy z anglojęzyczną dokumentacją techniczną). Jeśli nie czujesz się pewnie ze znajomością języka obcego, ale chcesz kontynuować jego naukę, zapewnimy Ci możliwość rozwoju kompetencji językowych. Po ukończeniu programu szkoleniowego, będziesz mógł/mogła zapisać się na dofinansowany kurs języka angielskiego oraz korzystać z bezpłatnej, internetowej platformy do nauki języków obcych.

Po poprawnym uzupełnieniu formularza aplikacyjnego i wysłaniu CV, otrzymasz wiadomość e-mail – potwierdzenie otrzymania przez nas aplikacji. Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. O kolejnych etapach i/lub statusie procesu rekrutacji będziesz informowany drogą e-mailową lub telefoniczną.

Dokładny opis procesu rekrutacji znajduje się tutaj. Zasadniczo składa się on z kilku etapów. Pierwszy z nich to wstępna rozmowa telefoniczna. W przypadku większości stanowisk operacyjnych/technicznych następny etap to tzw. Assessment Center, czyli dodatkowe zadania testowe (manuale, techniczne i/lub merytoryczne). Ostatni etap to spotkanie z przyszłym przełożonym oraz specjalistą z Działu HR. Większość rozmów rekrutacyjnych odbywa w naszej siedzibie w Jasionce.

Jeśli w danym czasie nie prowadzimy rekrutacji na stanowiska, jakie Cię interesują, możesz wysłać do nas swoje CV na poczet przyszłych procesów rekrutacyjnych. Skorzystaj z formularza aplikacyjnego i prześlij swoje dokumenty za pośrednictwem tzw. „spontanicznej aplikacji”.

Jeśli interesuje Cię kilka stanowisk, możesz przesłać swoją aplikację na więcej, niż jedną ofertę pracy. Jeśli zakwalifikujesz się do kolejnego etapu, porozmawiamy o Twoich planach i preferencjach zawodowych, perspektywach i możliwościach rozwoju, a także omówimy wymagania na dane stanowiska.

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze godzin. Zależy nam na zapewnieniu Ci stabilności zatrudnienia, dlatego pierwsza umowa jest podpisywana na okres min. 12 miesięcy lub na czas nieokreślony. Nie praktykujemy nawiązywania umów na okres próbny. Umowa jest podpisywana bezpośrednio z EME Aero (zatrudnienie w strukturach firmy). Nie stosujemy outsourcingu ani podpisywania umowy z pośredniczącą agencją pracy tymczasowej. Studenci (stażyści) pracują w oparciu o umowę zlecenie.

Szczegółowe informacje na temat tego, co oferujemy naszym pracownikom i jakie benefity czekają na Ciebie w EME Aero znajdziesz tutaj.

Organizujemy płatne, sześciomiesięczne programy stażowe. Informacje na temat tego, kogo poszukujemy, co oferujemy, jak wygląda program stażowy, czego oczekujemy na start oraz czego się u nas nauczysz, znajdziesz tutaj.

Dowiedz się jak najwięcej o naszej firmie i dziale, do jakiego aplikujesz. Dodatkowe informacje znajdziesz w poszczególnych zakładkach na naszej stronie oraz na kanałach EME Aero w mediach społecznościowych – Facebook, LinkedIn i YouTube. Przed rozmową raz jeszcze zapoznaj się opisem stanowiska i stawianymi wymaganiami. Pamiętaj, że w trakcie spotkania zadamy Ci kilka pytań w języku angielskim.

Przygotuj pytania, jakie chcesz nam zadać w trakcie spotkania. Uporządkuj i przeczytaj raz jeszcze wszystkie informacje jakie zawarłeś w CV, aby móc opowiedzieć rekruterowi o wszystkich sekcjach i elementach, jakie się znalazły w Twoim dokumencie aplikacyjnym.

Zastanów się nad swoimi mocnymi stronami, opowiedz nam o swoich sukcesach i postaraj się rozluźnić. My ze swojej strony zrobimy wszystko, aby podczas spotkania stworzyć najbardziej komfortowe, sprzyjające efektywnej rozmowie warunki. Pamiętaj o punktualności. Sprawdź, ile zajmie Ci dojazd do Jasionki i czy znasz dokładny adres. Pozwoli Ci to uniknąć dodatkowego stresu w dniu spotkania.

Zaobserwuj nasze kanały w mediach społecznościowych, aby być z nami na bieżąco. Jesteśmy na Facebooku, LinkedIn i YouTube. Powodzenia!

Nasz zakład zlokalizowany jest w podrzeszowskiej Jasionce. Dojedziesz do nas samochodem, autobusem lub rowerem. Tuż pod EME Aero znajduje się końcowy przystanek MPK linii autobusowej nr 51 kursującej na trasie Rzeszów – Jasionka. Przystanek został utworzony w tak bliskiej odległości od zakładu w celu zapewnienia komfortowych i bezpiecznych warunków dojazdu naszym pracownikom.

Informacje na temat zakresu naszej działalności operacyjnej oraz tego, czym się zajmujemy i co nas wyróżnia, znajdziesz tutaj. Informacje na temat aktualnych ofert pracy, procesu rekrutacji, obszarów do jakich rekrutujemy oraz oferowanych benefitów opisujemy tutaj. Dane na temat aktualności i tego, co dzieje się w EME Aero przedstawiamy tutaj.

Zapraszamy do śledzenia informacji o nas na naszych firmowych kanałach. Znajdziesz nas na Facebooku, LinkedIn i YouTube.

Zakres proponowanego wynagrodzenia na poszczególnych stanowiskach jest uzależniony od kilku czynników – posiadanego doświadczenia zawodowego, wykształcenia, poziomu znajomości języka angielskiego i stopnia dopasowania profilu zawodowego do danej oferty pracy. Kwestie finansowe omawiamy z każdym kandydatem już podczas pierwszej rozmowy. Poza wynagrodzeniem zasadniczym proponujemy płacowe i pozapłacowe benefity, o których szerzej przeczytasz tutaj.

Początki pracy w EME Aero to kilkudniowy proces adaptacyjny i uczestnictwo w cyklu szkoleń teoretycznych i praktycznych, które przygotują Cię do objęcia stanowiska, jak również pozwolą lepiej poznać naszą firmę, kulturę organizacyjną i wartości, jakimi się kierujemy.

Czas po onboardingu to intensywny program szkoleniowy obejmujący szkolenia techniczne, merytoryczne i językowe. Szkolenia trwają od kilku tygodni do kilku miesięcy, a w ich trakcie nabędziesz niezbędną na zajmowanym przez Ciebie stanowisku wiedzę teoretyczną i praktyczną. Szkolenia odbywają się w siedzibie firmy w Jasionce (w ramach pracy), a w trakcie ich trwania pracownicy otrzymują pełne wynagrodzenie.

Pracownicy EME Aero pracują w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze godzin (40 godzin w tygodniu). Nie praktykujemy zatrudnienia w niepełnym wymiarze czasu pracy. Stażyści (studenci) pracują w oparciu o umowę zlecenie i ich wymiar czasu pracy to ok. 100-120 godzin w miesiącu.

Program szkoleniowy przygotowujący do pracy na niektórych stanowiskach trwa kilka miesięcy. W związku z tym zależy nam na długotrwałej współpracy. Pracownicy podpisują umowę o podnoszeniu kwalifikacji np. na stanowisku Mechanik Silników Lotniczych, Mechanik Napraw, Inspektor Jakości, Operator ds. Testów Silnika.

W EME Aero, w zależności od zajmowanego stanowiska, pracujemy w systemie jednozmianowym i/lub dwuzmianowym – od poniedziałku do piątku.

Praca zmianowa (5:45 – 14:00, 13:45 – 22:00) dotyczy stanowisk operacyjnych (m.in. Mechanik Silników Lotniczych, Inspektor Jakości, Specjalista ds. Jakości i Certyfikacji Komponentów, Operator ds. Testów Silnika, Operator Logistyki). Pracując w systemie jednozmianowym, masz okazję skorzystać z elastycznego czasu pracy i rozpoczynać swój dzień w przedziałach godzinowych 6:00 – 10:00.

Pakiet relokacyjny to jeden z benefitów EME Aero. Przysługuje on pracownikom, którzy w związku z rozpoczęciem pracy w naszej organizacji dokonali zakupu/wynajmu mieszkania/domu w Rzeszowie lub okolicach. Jest to dodatek pieniężny wypłacany przez 3 miesiące od daty rozpoczęcia pracy w EME Aero.

Poza rozbudowanym procesem szkoleń wstępnych, pracownicy EME Aero mogą skorzystać z dofinansowania do różnych aktywności rozwojowych m.in. dalszej edukacji czy szkoleń językowych. Co roku, w ramach Rozmowy Rocznej, ustalamy z naszymi pracownikami indywidualny kierunek rozwoju zawodowego w EME Aero.

Jako Pracownik EME Aero masz możliwość podnoszenia kwalifikacji i kompetencji, jak również awansu w strukturach firmy (pionowego i/lub poziomego) – również w ramach rekrutacji wewnętrznych.