Program stażowy EMEzing Internship

Rozpocznij swoją karierę w EME Aero!

icon
Czytaj więcej
Oferta

Nasz program stażowy to okazja do rozpoczęcia kariery w jednym z największych i najnowocześniejszych na świecie centrów serwisowania silników lotniczych GTF MRO.

Oferujemy 6-miesięczne płatne programy stażowe w obszarach:

Czyszczenie, Procesy specjalne i Kontrola jakości

icon
Zobacz otwarte rekrutacje (5)

Demontaż i Montaż Silnika

icon
Zobacz otwarte rekrutacje (1)

Dział HR i Komunikacji

icon
Zobacz otwarte rekrutacje (1)

Obsługa Klienta & Fakturowanie

icon
Zobacz otwarte rekrutacje (1)

Płatny Program Stażowy

icon
Zobacz otwarte rekrutacje (1)
icon
Zobacz wszystkie rekrutacje

Dlaczego warto?

Wierzymy, że tylko praktyczne podejście umożliwia zdobycie niezbędnego doświadczenia i wiedzy, dlatego angażujemy naszych stażystów w codzienne zadania i rzeczywiste obowiązki pracowników. Nasi stażyści uczą się, rozwijają oraz zdobywają nowe, praktyczne umiejętności pod okiem doświadczonych specjalistów z branży lotniczej.

icon
Aplikuj przez formularz
Kogo szukamy?

Poszukujemy ambitnych i zaangażowanych studentów, chcących rozpocząć przygodę z branżą lotniczą.

Od kandydatów oczekujemy:

W zamian oferujemy:

Dołącz do nas!

icon
Aplikuj

W EME Aero stawiamy na ludzi.

W EME Aero stawiamy na ludzi.

EME Aero potrafi świetnie wykorzystać potencjał studentów, którzy mają szansę zdobycia pierwszego profesjonalnego doświadczenia zawodowego. Zaletą stażu jest elastyczny harmonogram, który umożliwia połączenie nauki i pracy. Najbardziej podoba mi się atmosfera w dziale oraz wspierające podejście całego zespołu. Poza pracą jest czas na integracje działowe oraz udział w ciekawych inicjatywach. Wśród zalet nie można też pominąć dofinansowania do obiadów na kantynie.
Oliwia
Stażystka w Zespole Komunikacji & EB

W EME Aero stawiamy na ludzi.

Najbardziej wartościowe aspekty stażu to dla mnie przede wszystkim możliwość poznania branży lotniczej i pracy w otoczeniu najnowszych technologii. Podoba mi się atmosfera w dziale i podejście do stażystów. Dużym plusem stażu jest oferowane przez firmę dofinansowanie do posiłków. EME Aero to super miejsce do rozpoczęcia przygody z branżą lotniczą.
Bartek
Stażysta w Dziale Technologii

W EME Aero stawiamy na ludzi.

Staż w EME to super szansa dla osób, które chcą rozpocząć drogę zawodową w dużej i rozwijającej się firmie z branży lotniczej. Fajne jest to, że przełożeni dają nam faktyczną możliwość rozwoju i zdobywania praktycznego doświadczenia. Najbardziej wartościowym aspektem stażu jest dla mnie elastyczny grafik, który nie koliduje z moimi studiami w trybie dziennym. Dużą rolę odgrywa też atmosfera w firmie, podoba mi się to, że niezależnie od stanowiska każdy jest ze sobą na „Ty”. Według mnie EME jest najlepszym miejscem do odbycia stażu.
Patrycja
Stażystka w Zespole HR